Keturios šviesų menininkės iš Skandinavijos šalių – Švedijos, Norvegijos ir Suomijos spalio 9-10 dienomis įspūdingomis instaliacijomis nušvies „Beepositive" festivalio erdves.
 
Pagrindinis projekto tikslas – pristatyti Skandinavijos šalių menininkus ir jų kūrinius per tarptautinį Vilniaus šviesų festivalį „Beepositive“. Projektą inicijuoja kūrybinės dirbtuvės „Beepart“. Keturi menininkai iš Norvegijos, Švedijos ir Suomijos sukurs šviesos instaliacijas, kuriomis perteiks šiaurės šalių šviesos meno tendencijas ir idėjas. Tokiu būdu projekto metu šiaurės šalių menininkai galės parodyti savo kūrinius vienoje iš Baltijos regiono šalių. 
 
Kūrybinės dirbtuvės “Beepart” veikia kaip aktyvi bendruomenės, jaunimo įtraukties organizacija. Todėl projekto metu šiaurės šaliųmenininkai turės galimybę ne tik pristatyti savo darbus plačiajai auditorijai, bet ir įtraukti į pasiruošimo, instaliavimo dirbtuves vietinius dizaino studentus iš Vilniaus dailės akademijos ir Vilniaus dizaino kolegijos, taip perduodami savo patirtį, idėjas, technikas mūsų jauniesiams menininkams. “Beepart” sieka, kad kiekvienais metai šiaurės šalių menininkai galėtų atvykti pas mus dalyvauti šviesų festivalyje “Beepositive”, kurti ir išlaikyti ilgalaikius santykius.
 
Projekte dalyvaus keturi menininkai – švedės Ulla Ridderberg ir Joanna Theda, norvegė Viel Bjerkeset Andersen ir suomė  Ainu Palmu. Projekto trukmė keturi mėnesiai – nuo Birželio pradžios iki Spalio mėn. Pabaigos. Vasarą įvyko 2 dienų kūrybinės dirbtuvės kuriose dalyvavo Viel Bjerkeset Andersen ir Ulla Ridderberg.  Projekto pavadinimas ir tema – „Mistinis vanduo“, todėl menininkės vadovaujasi šia tema kurdamos instaliacijas. Taigi, jau netrukus, šviesų festivalio „Beepositive“ metu pamatysite kaip šioms šiaurės šalių menininkėms sekėsi perteikti skandinavijos šalių dvasią ir išreikšti duotąją temą.