Jau antrąjį kartą Vilniaus šviesų festivalyje „Beepositive“ vienu iš įžanginių renginių šiais metais taps Guerrilla Lighting Turas!

 

 

Guerrilla Lighting Turo esmė – kelioms minutėms, mobilių šviesos šaltinių pagalba, kokybiškai apšviesti apleistą, įdomių architektūrinių formų, iš pirmo žvilgsnio neišsiskiriantį pastatą ir papasakoti jo istoriją. Tokiu originaliu būdu projekto autoriai bando atkreipti visuomenės dėmesį į architektūros apšvietimo svarbą, skatina bendruomenę aktyviai ieškoti kūrybingų sprendimų miesto aplinkos vystymui, edukuoja bei supažindina miesto architektūros istorijos tema integruodami šviesos instaliacijų ir kultūros paveldo pažinimo veiklas į vieną unikalų, bendruomenes įtraukiantį renginį.  


Vilniaus gyventojai bei miesto svečiai bus kviečiami susitikti spalio 13-osios išvakarėse Vilniaus senamiestyje ir kartu su gidu pradėti ekskursiją po apleistų, pasislėpusių ir pamirštų pastatų istorijas. Beepositive komandos nariai apšvies pastatus įvairiomis spalvomis, išryškindami jų formas, architektūrines detales ir kelioms minutėms pažadins pastatą iš slepiančios šešėlio tamsos, palikdami neišdildomą įspūdį bei nuostabą.

Registraciją ir visas renginio detales paskelbsime jau netrukus!