Penktasis tarptautinis Vilniaus šviesų festivalis „Beepositive" kviečia menininkus, meno organizacijas, verslo įmones, studentus, kūrybingus žmones siūlyti savo projektus.
 
Jau penktus metus iš eilės „VšĮ kūrybinės dirbtuvės Beepart" kviečia visus neabejingus menui įsijungti į „Beepositive" festivalio kūrybinį šėlsmą, suvienyti bendras jėgas ir atskleisti savo talentus kuriant šviesos instaliacijas. Šių metų „Beepositive" festivalio temos – „Mistiškas vanduo" ir „Apleisto kultūrinio paveldo apšvietimas".
 
Skleisti žinią apie festivalį padės – reklamos stotelėse, TV ir radijo reklama, 15min.lt bei kiti viešinimo kanalai. Be abejo, visas naujienas skelbsime „Beepart" svetainėje bei Facebook paskyroje „Beepart Pilaitė".
Planuojama koncertinė programa, šokių pamokos, kino peržiūros po atviru dangumi, kūrybinės dirbtuvės, amatų mugė ir daug kitų pramogų skirtų visai šeimai. Taip pat bus rengiamas gražiausio šviečiančio kostiumo ar aksesuaro konkursas, kuriame tikimės sulaukti daug dalyvių.
 
Neabejojame, kad tai bus rimtas motyvas eksponuoti savo kūrinius ir juos pristatyti didelei auditorijai. Juolab kad renginio virtos yra išties įspūdingos (ne tik Pilaitėje, bet ir Užupyje, Senamiestyje, kituose Vilniaus rajonuose).
Organizatoriai įsipareigoja atvesti elektros pajungimą, surasti tinkamiausią vietą kūriniui eksponuoti, padėti sumontuoti ir, žinoma daug žiūrovų. Renginyje galimi degantys, plaukiantys ir visų tipų šviečiantys objektai.
 
Projektų eskizus, vizualizacijas prašome pateikti iki rugpjūčio 1d. el. pašto adresu andrius@beepart.lt
Renginys vyks spalio 9–10 dienomis.