Gerbiamieji,

 Mes, kūrybinės dirbtuvės ir kultūros organizacija „Beepart“, jau šeštąjį kartą organizuojame tarptautinį kultūros ir meno festivalį „Beepositive“. „Beepositive“ jau spėjo tapti kasmetiniu Vilniaus miesto renginiu, interaktyviu bei unikaliu šviesos instaliacijų festivaliu, žinomu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Organizuojamas nuo 2011 metų, festivalis kasmet pritraukia daugiau nei 10 000 lankytojų. Festivalio metu yra kuriamas ypatingas meno, muzikos ir technologijų derinys, nepaliekantis abejingų nei vyresniųjų, nei mažųjų tarpe. „Beepositive“: - tai bendruomenės renginys, siekiantis įtraukti žmones į kultūros pažinimo bei kūrybos procesą.

Organizuojant festivalį, yra bendradarbiaujama su įvairiais Lietuvos bei užsienio menininkais, įmonėmis, studentais, savanoriais, kūrybingais ir veikliais bendruomenės nariais. Tačiau svarbiausi esate Jūs – lankytojai ir festivalis be Jūsų yra neįsivaizduojamas, todėl visus labai kviečiame dalyvauti ir prisidėti prie šio nuostabaus renginio.

Esame ne pelno siekianti organizacija, paremta privačia iniciatyva, todėl Jūsų parama mums yra be galo svarbi. Būtume dėkingi už paramą asmenine auka. Padėkite šiam nuostabiam renginiui ir toliau stebinti bei džiuginti miestiečius ir svečius

paremti  festivalį  galite čia: 

https://www.indiegogo.com/projects/vilnius-light-festival-beepositive-2016-arts-design#/