Šiais metais, jau septintą kartą rengsime Pilaitėje vykstantį “Beepositive” šviesų festivalį. Pastarasis renginys buvo ypatingai nusisekęs dėka rėmėjų, draugų, partnerių, menininkų ir, žinoma, lankytojų, kurių sulaukėme net apie 20 tūkstančių. Esame labai dėkingi už Jūsų visų indėlį! Artėjančiais metais mūsų tikslas yra išlaikyti pasiektą rezultatą, tačiau norėtume suorganizuoti dar įspūdingesnę šventę Vilniaus gyventojams ir svečiams iš kitų miestų bei šalių. Norint pasiekti šį tikslą mums reikia Jūsų pagalbos.

Festivalis yra nemokamas, o mūsų viltys ir tikslai šiems metams išskirtiniai. Kadangi mes galime daryti tai ką darome tik iš savų lėšų ir gautos paramos, kiekvieno iš jūsų parama mums labai svarbi. Kiekvienais metais, norime, pasimokydami iš praeitų metų festivalių, tobulėti ir viską padaryti kuo geriau, todėl mums reikalinga visų "Beepositive" ir "Beepart" entuziastų pagalba. Festivalį galite paremti visais įmanomais būdais - išreikšdami savo pasiūlymus, rekomendacijomis, informacijos sklaida, finansiškai - be jūsų nebūtų mūsų. Jeigu galite mums padėti finansiškai, prisidėkite prie Beepositive'2017 plėtros ir skirkite 2% PVM renginio organizavimui.

Prašymus galite pateikti elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą, tiesiogiai arba paštu siunčiant į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

 

Taip pat galite atlikti pavedimą žemiau nurodytais rekvizitais.

 

Gavėjas: VšĮ Kūrybinės dirbtuvės "Beepart"

Sąskaitos Nr.: LT127044060006772616

Juridinio asmens kodas: 302304275

Bankas: AB SEB bankas

Steigimo Nr.: 127819

Mokėjimo paskirtis: Beepositive 2017

arba paremti per Payserą! 

 

Su malonumu norime pakviesti prisidėti prie artėjančio 7-ojo tarptautinio Vilniaus šviesų festivalio Beepositive 2017 įgyvendinimo.